Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerle oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm bilgilerin sorumlululuğu ilan sahibine aittir.

 

Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanamaz. Yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar artiemlak.com tarafından sistemden silinecektir.

 

İlana eklenen otoğrafların tamamı sadece gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmalıdır.  Logo ve benzeri fotoğrafların tamamı, artiemlak.com tarafından ilan içeriğinden silinecektir.

 

İlan başlığı ve içeriğinde, o ilana ait bilgiler ve açıklamaları bulunmalıdır.

 

Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından yayından kaldırılmalıdır.

 

İlan sahibi, www.artiemlak.com adresinde ilanlarını yayınlayarak, artiemlak.com tarafından belirlenmiş ve yine artiemlak.com tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.

 

İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları görseleri , ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, ilan sahibinin üyeliğine artiemlak.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.